Zasłony to ważny element dekoracji okiennych
o wielu dodatkowych funkcjach. Limitują
one ilość światła i ciepła wnikającego do wnętrza pomieszczenia. Szeroka oferta dekoracji okiennych
pozwala uzyskać nieograniczone możliwości w dekorowaniu wnętrz. Wśród produkowanych
rodzajów tkanin znajdują się również te zaciemniające.

 

Firany, podobnie jak zasłony, spełniają funkcję dekoracyjną. Niezwykle poprawiają wrażenia estetyczne stanowiąc bardzo istotny element dekoracji okiennych i wystroju wnętrza. Firma MP FIRANY szyje firany w dowolnych rozmiarach oraz dysponuje bogatą i różnorodną kolekcją tkanin.

 

 

Karnisze są ważnym elementem każdej dekoracji okna jako element ozdobny i spełniający funkcję użytkową. Walory estetyczne karnisza, w połączeniu z jego funkcjonalnością stanowią o tym, jaki karnisz wybrać w zależności od przeznaczenia wnętrza. Prosta forma karnisza idealnie pasuje do większości wnętrz.

 

 

Uniwersalne zastosowanie rolet pozwala je wykorzystywać zarówno w klasycznych, dekoracyjnych wnętrzach jak i prostych pomieszczeniach. Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin w tym rozpraszających światło, zaciemniających oraz transparentnych, pozwala dobrać roletę do wnętrza w zależności od jej przeznaczenia.

 

Bardzo nowoczesną formą dekoracji okiennej, zastępującą firany i zasłony jest system żaluzji/zasłon panelowych. Świetnie dopełnia aranżację wnętrza dodatkowo komfortowo regulując natężenie światła, które dociera do wnętrza pomieszczenia. Dowolnie można łączyć wzory oraz kolory. Zasłony pionowe doskonale sprawdzą się w przestrzennych, wysokich pomieszczeniach oraz jako element dzielący wnętrze.